Zkvalitněte život svým zaměstnancům

Rádi se s vámi potkáme, upřesníme vaše požadavky a navrhneme to nejlepší řešení

Linka osobní podpory

HR nástroj, zaměřený na komplexní řešení každodenních otázek a různých profesních i životních situací. Pomáhá k pozitivnímu ovlivnění pracovní činnosti zaměstnanců a jejich well- being.

Komunikujeme s Vašimi zaměstnanci, diskrétně řešíme

jejich požadavky a starosti. Jsme sítem příchozích hovorů. Oslovte své zaměstnance unikátním benefitem

 

Odlehčení HR

Linka podpory odlehčí HR oddelení, které se tak může plně věnovat vlastním aktivitám

více

Podpora zaměstnanců

Pomoc zaměstnanci s dotazy ohledne ošetrovného, příspěvků, daní atd.

více

Anonymní vyslechnutí

Anonymní empatická osoba zaměstnance bez předsudků vyslechne a podpoří

více

Finanční poradenství

Rovnováha mezi příjmy a výdaji, podpora v exekučním a insolvenčním řízení

více

Zdravotní poradenství

Zodpovězení dotazů týkajících se lékařské a zdravotní péče, prevence zdraví.

více

Pracovní poradenství

Posílení firemní kultury a vzájemné zaměstnanecké sounáležitosti. 

více

Linka pomoci

Linka pomoci dnem i nocí,  včetne víkendů pomáha zaměstnancům společnosti, kteří ji mají k dispozici, řešit jejich každodenní starosti, vždy jim poradí a navrhne nejvhodnejší řešení.  Uvolní od monotónních opakujúcich se dotazů HR oddělení, které se pak naplno může venovat vlastním aktivitám.

Více info

Práce

Komunikujte pro úspěch. Jak pracovat se šéfem perfekcionistů. Tipy pro efektivnější správu času. Zvyšte svou emoční inteligenci při práci. Tajemství budování důvěry v práci. Snižování stresu na pracovišti. Poučení pro práci v noční směně. Oddělení pracovního a domácího života. Snadné způsoby, jak každý den udělat více. Manažerský průvodce motivací. Vycházíme spolu s novým šéfem. 20 způsobů, jak snížit stres. Jak se vyrovnat se stresem na pracovišt.

Rodina

Proč je rodinné jídlo důležité. Tipy pro zdraví a bezpečnost svateb. Využívejte ke komunikaci rodinné schůzky. Porozumění násilí na seznamkách. Tipy pro rodičovství v dnešním světě. Jak rozvod ovlivňuje děti. Zdravé vs. nezdravé vztahy. Zřízení tichého času rodiny. Rozpočet pro splnění cílů. Zvládání stresu jako jeden rodič. Obnova po rozvodu: budování důvěry u vašich dětí v malých krocích. Posilte své rodinné pouto, jak zůstat ve spojení se svými dětmi. Jak mohou rutiny pomoci, aby vaše domácnost fungovala bez problému.

Víza a povolení | Řízené poskytování služeb | Comn.eu

zdraví

Co je to cukrovka? Způsoby, jak posílit svou sebeúctu. Péče o sebe: snížení hladiny cukru v krvi, aby nedošlo k srdečnímu onemocnění. Udržujte svého ducha zdravého. Je čas myslet pozitivně. Návyky, které vám pomohou vypadat dobře a cítit se skvěle. Samovyšetření prsu (BSE). Aktivita může pomoci kontrolovat cukrovku. Průvodce zdravějším stravováním. Jak přestat kouřit. Předveďte svůj úsměv.

Každodenní záležitosti

Jak se vyrovnat se smrtí milovaného člověka. Odpovědi o úzkosti. Když závislost předběhne rodinu. Porozumění depresi. Porozumění anorexii nervové. Porozumění bulimii nervové. Screening a diagnostika kompulzivního hráčství. Studentští sportovci a anorexie a bulimie. Přechod od smutku k přijetí. Jak se cítit dobře, když váš život není dokonalý. Pomoc neochotnému alkoholikovi. Ztráta, zármutek a úmrtí. Znáte někoho, kdo má problém s hazardem? Zvládání dovedností pro kompulzivní hazard. Příčiny kompulzivního hazarduFinance

Předcházení krádeži identity. Myslete na peníze: vytvoření plánu výdajů, kterého se můžete držet. Kolik peněz budete potřebovat při odchodu do důchodu? 10 nápadů na novoroční předsevzetí, které stojí za to udržet. Stanovení priorit vašeho rozpočtu.