Relokační
& Concierge služby

Relokační
& Concierge služby

Marketingová komunikace

Marketingová komunikace

Business servis

Business servis

Asistenční program pro zaměstnance (EAP)

Občas se všichni dostaneme do situace, která nás trápí a proto je tady EAP (Employee Assistance Program).

 

EAP je program na míru pro vás a vaše zaměstnance. Díky tomuto programu můžete podpořit své zaměstnance ve složitých situacích a pomoc jim s řešením jejich těžkostí na poli psychologickém, finančním i právním. Můžete tak snížit nepříznivý vliv těchto situací na pracovní výkon zaměstnanců, jejich zdraví a pohodu na pracovišti.

Benefitní EAP program pro zaměstnance poskytovaný zaměstnavatelem je anonymní.

 

Co Vaší firmě program přinese?

– kvalitní dlouhodobá péče o zaměstnance

– pozitivní ovlivnění pracovních činností zaměstnanců

– růst výkonu spokojeného zaměstnance

– volnější ruce pro své standardní a projektové aktivity HR

– úspora nákladů spojených s fluktuací zaměstnanců

– rozsah služeb dle potřeb společnosti

– skvělý benefit pro vaše zaměstnance

– zvýšení prestiže vaší firmy

BTL marketingové aktivity

BTL, čili podlinkový marketing, je segment, který hovoří k lidem skrz skutečné zážitky. Promlouvá k lidem i firmám prostřednictvím přímého kontaktu. Ten však bývá v každodeních procesech a úkolech upozadněn a stagnuje. To však my nedopustíme. Umíme číst vaše BTL potřeby a zároveň je efektivně realizovat. Stačí nám sdělit, jakou touhu v tomto segmentu máte, ke komu má být směřovaná a zbytek s radostí převezmeme. Výsledek se dostaví a dostavuje rychleji, než řeknete benefit. 

 

Co můžeme zařídit:

 • zařízení jednání – výběr prostor, příprava podkladů a jejich rozeslání
 • klientské výzkumy
 • návrh, sestavení a rozesílka dárkových balíčků
 • motivační soutěže
 • promo Vašich akcí

BPO – Business process outsourcing

Čím širší škála pole působnosti, tím více a komplikovanějších procesů společnost čeká. Jsou to nezbytné, důležité, leč bohužel velmi často svazující úkony, kterým se takřka nedá vyhnout. Ale pouze takřka. My umíme na svá bedra převzít procesování sice nezbytných, ale omezujících úkolů. BPO systémy jsou celosvětově funkční model, kdy celé firmy přenáší administrativní zodpovědnost společnostem, které se tím přímo zabývají. A tou společností jsme my.

 

Co můžeme zařídit?

 • plnění a údržba digitálního obsahu databází
 • zpracování rozsáhlých souborů a třídění informací
 • zajištění nákupu zboží
 • řešení pro registrace na firemní akce a jejich správa
 • odeslání zásilky do zahraničí
 • evidence a vyúčtování zaměstnaneckých benefit typu Multisport
 • vstupenky na těžko dostupné akce

Přefakturace a expense management

Cash flow, obraty zakázek, objednávky, zálohové faktury. Pro mnohé znějí tato slova jako černá magie. My v Concierge management pro toto vnímání máme veliké pochopení díky rokům zkušeností v mezinárodním obchodu a poskytování služeb. Proto u nás vznikla samostatná divize, která velkým firmám a korporacím umí simulovat sebevědomého partnera, který na sebe umí převzít povinnosti spjaté s finanční administrativoou. Staneme se pro Vás štábním útvarem, který se postará o náročné úkony spjaté s finančními toky. 

ICT služby

Naše letitá cesta a dlouhodobé vztahy s klienty nás nalodili i na palubu servisu v IT. Máme celou škálu řešení, systémů a s tím spojených profesionálů, kteří rozumí sítím, datovým centrům, licencím a konfiguraci hardwaru tak, že Vám bude jen užitečným pomocníkem, ne jen obtížným nohsledem.

Co spoluprací s námi můžete získat?

 • postaráme se o všechny počítače ve Vaší firmě
 • osobní přístup – dostupné kontaktní centrum s empatickými kolegy, připravenými vždy poradit, technici s lidským přístupem
 • pravidelná kontrola stavu HW a sítě, záloha dat, servis software, poradenství a řešení individuálních problémů s technikem přímo pro Vás
 • náhled na automatizaci, digitalizaci a jejich možnosti pro Vás

Mimo výše uvedené nabízíme mnoho dalších podpůrných aktivit,
zkuste nám sdělit svou představu a my Vám vyjdeme vstříc.

Více o nás

Concierge je vyladěná služba původně znějící v hotelovém servisu. My jsme však tento žánr přenesli do běžného života a vytvořili žánr zcela nový. Začali jsme tak pracovat na skladbě s principy Concierge managementu, které se promítají vším, co děláme. Preciznost, maximální zaměření na posluchače a jeho touhy a neúnavný hon za dokonalostí. Zrodil se Concierge management, jeho vize, kompozice i každodenní život. Přijďte si nás poslechnout. 

Naše performace orchestrujeme klientům kompletně. Od Vás jen obdržíme noty a my jim přiřadíme tu správnou stylizaci, interprety, frontmana a rozpočet tak, jak obsáhlá bude výsledná skladba.

Náklady na nastudování Vaší požadované partitury víte dopředu. Nikdo nehraje zbytečně sólové housle. 

Cítíme záměr skladatele a vybíráme k němu to správné uskupení umělců a profesionálů tak, abychom společně odehráli to nejlepší.